תנאי שימוש באתר

נא לעיין בתנאי השימוש המפורטים מטה, כי הגלישה באתר וכל שימוש בו  מעידים על הסכמתו  המלאה מצד הגולש לתנאי השימוש. תנאי השימוש מנוסחים בלשון זכר לנוחות בלבד  ומתייחסים לנשים וגברים כאחד. החברה רשאית לשנות את תנאי השימוש באתר בכל עת וללא כל הודעה מוקדמת מראש.
 

האתר מופעל על ידי קבוצת מזרחי.
עם כל השאלות הנוגעות לתנאי השימוש ואתר האינטרנט של החברה ניתן להפנות למשרדי החברה בדואר אלקטרוני
 info@mizrachi-sons.co.il או בכתובת קניון בת ימון, רח' ניסנבאום 33, בת ים, 59620, או בטלפון 03-5551818.
 

הגבלת אחריות

השימוש באתר נעשה על אחריות הגולש בלבד. האתר, שירותיו והתכנים המוצגים בו ניתנים לשימוש הגולש "כמו שהם".
המידע מוצג באתר כדי לתת אינפורמציה על החברה ושירותיה בלבד ואין לראות בו הצעה או המלצה לרכישה כלשהי או התחייבות מצד החברה למתן שירותים כלשהם.
 

החברה עשתה את כל המאמצים על מנת להציג את המידע והתכנים באתר באופן פרטני ומדויק, אך יתכן שנפלו טעויות כתיב או טעויות טכניות אחרות שיכולות לפגוע בשלמות המידע המוצג באתר.
החברה אינה אחראית לטעויות שנפלו במידע ובתכנים.
במידה ויתגלו פערים בין המידע המוצג באתר של החברה לבין המידע הכתוב במסמכי החברה הרלוונטיים לאותו מידע, ייחשב כנכון המידע הנמצא במסמכי החברה.

התמונות, הדמיות, המפרטים הטכניים ,התוכניות של הפרוייקטים והדירות, הריהוט והאבזרים בתמונות מוצגים להמחשה בלבד.
לחוזים שיחתמו בעת הרכישה יצורף מפרט טכני ותוכנית הדירה, והם בלבד יחייבו את החברה.

לנוחיות הגולש, האתר יכול לכלול קישורים לאתרי אינטרנט אחרים שאינם בבעלות של החברה ואינם מופעלים על ידה.
החברה אינה לוקחת אחריות על התקינות של הקישורים או על האיכות התוכן המוצג באתרים אלה.


זכויות יוצרים וקניין רוחני

כל זכויות היוצרים והקניין הרוחני באתר לרבות עיצוב האתר, התוכנה, קבצים גראפיים, טקסטים וכל חומר אחר באתר שייכים לחברה ומוגנים על ידי חוק זכויות היוצרים.

 אין להעתיק, להפיץ, להציג, לעשות שינויים או למסור לצד שלישי כל חלק מן המידע באתר או לעשות כל שימוש בסימני מסחר או מותגים של החברה (גם אם לא נרשמו) ללא קבלת הסכמתה של החברה בכתב.
 

פרטיות

קבוצת מזרחי מכבדת את הפרטיות שלך. בעת יצירת קשר עם החברה תתבקש למסור מספר פרטים אישיים, כולל שם, כתובת של דואר האלקטרוני ומספר טלפון, על מנת שנוכל לחזור אליך עם התשובות לשאלות ששאלת. אנחנו מתחייבים לא למכור, לחלוק או להעביר פרטים אלה לצד שלישי. אנחנו משתמשים בפרטים האלו על מנת לספק שירות בלבד.

 
< לעמוד הקודם